W październiku 2010 r. został ogłoszony konkurs na słowa do hymnu szkolnego. Dnia 9 listopada odbyło się posiedzenie komisji w składzie:
Przyznano nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach: uczniów i nauczycieli.
1. Nam nie straszne są przeszkody,
Nie szukamy łatwych zadań.
Czy konkursy czy zawody,
Dokładamy wszelkich starań.
Zdobywamy, wygrywamy,
Pokonamy każdy trud.
Bo hart ducha wielki mamy
Jak nasz patron, polski król.
2. Do nauki się garniemy
Od najmłodszych naszych lat.
Imię szkoły sławić chcemy
Od Bałtyku aż do Tatr.
Przeciwnościom się nie damy,
My sprostamy każdej z ról.
Zapał wielki w sercach mamy
Jak nasz patron, polski król.
Refren:
Królu Zygmuncie, dziś obiecujemy
Nauką i sportem świat zawojujemy.
Chociaż na tronie nikt z nas nie zasiądzie,
To każdy uczeń swój cel w życiu osiągnie.